Aktualności

Porażka rezerw Vive Tauron Kielce w meczu beniaminków

Autor: JS Dodano: 2017-05-01, 12:50 0

W meczu 24. kolejki I ligi piłkarze ręczni Vive Tauron II Kielce ulegli na wyjeździe innemu z beniaminków – AZS AWF Biała Podlaska.

Drużyna z Białej Podlaskiej wciąż walczy o I-ligowy byt na przyszły sezon. Kielczanie nie muszą się już o to martwić. W pierwszej połowie oraz pierwszych 10 minutach drugiej odsłony mecz miał bardzo wyrównany przebieg. W decydujących momentach spotkania przewagę osiągnął zespół bardziej zdeterminowany, by wygrać. Pierwszy zdecydowany szturm Akademicy z Białej Podlaskiej przeprowadzili na 10 minut przed końcową syreną i w 53 minucie osiągnęli trzy bramki przewagi (24:21). Kielczanie zdołali wyrównać (24:24), ale odpowiedź gospodarzy była równie skuteczna (27:24), a na ponowne wyrównanie stanu meczu podopiecznym trenera Rafała Bernackiego nie wystarczyło już czasu.

AZS AWF Biała Podlaska - Vive Tauron II Kielce 27:25 (14:14)

VTIIK: Markowski, Baran - Vujović 6, Siedlarz 5, Grabowski 4, Bis 4, Telka 3, Bulski 1, Bernacki 1, Ciołak 1, Kogutowicz.