Aktualności

II LIGA - GRUPA IV
SEZON 2015/2016

1. kolejka (2015-09-26/27)
KS Vive Tauron II Kielce - SPR Wisła Sandomierz 40:24 (19:16)
VTIIK: Markowski, Pytlos - Grabowski 9, Banaś 5, Falasa 5, Siedlarz 4, Bulski 4, Bis 3, Bernacki 3, Ciołak 2, Telka 2, Czechowski 2, Bekier 1, Łukaszewicz, Kogutowicz.
MKKS Gloria Katowice - KS Azoty II Puławy 35:39 (19:21)
SPR Zagłębie Sosnowiec - SKS Orlik Brzeg 26:27 (13:12) anulowany
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Grunwald Ruda Śląska 19:29 (10:12)
SPR Orzeł Przeworsk - ASPR Zawadzkie 31:35 (15:18)
MKS Biłgoraj - KU AZS UJK Kielce 23:29 (11:11)

2. kolejka (2015-10-03/04)
KU AZS UJK Kielce - KS Vive Tauron II Kielce 23:30 (10:14)
VTIIK: Pytlos, Markowski – Czechowski 6, Siedlarz 5, Banaś 3, Telka 3, Falasa 2, Bekier 2, Grabowski 2, Bis 2, Ciołak 2, Bulski 1, Bernacki 1, Lasocki 1, Fąfara, Łukaszewicz.
SPR Wisła Sandomierz - KS Azoty II Puławy 29:29 (11:16)
ASPR Zawadzkie - MKS Biłgoraj 42:17 (23:9)
SPR Grunwald Ruda Śląska - SPR Orzeł Przeworsk 37:17 (16:7)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SKS Orlik Brzeg 33:21 (13:11)
MKKS Gloria Katowice - SPR Zagłębie Sosnowiec 29:35 (18:15) anulowany

3. kolejka (2015-10-10/11)
KS Vive Tauron II Kielce - ASPR Zawadzkie 34:33 (19:12)
VTIIK:
Markowski, Pytlos – Grabowski 11, Ciolak 7, Bekier 5, Bis 4, Bernacki 2, Łukaszewicz 2, Banaś 2, Siedlarz 1, Bulski, Fąfara, Czechowski.
SPR Zagłębie Sosnowiec - KS Azoty II Puławy 34:29 (20:14) anulowany
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MKKS Gloria Katowice 28:22 (16:7)
SPR Orzeł Przeworsk - SKS Orlik Brzeg 30:23 (12:11)
MKS Biłgoraj - SPR Grunwald Ruda Śląska 18:37 (11:14)
SPR Wisła Sandomierz - KU AZS UJK Kielce 21:30 (12:11)

4. kolejka (2015-10-17/18)
SPR Grunwald Ruda Śląska - KS Vive Tauron II Kielce 31:25 (11:12)
VTIIK:
Markowski, Pytlos – Banaś 9, Czechowski 3, Bis 3, Bernacki 2, Siedlarz 2, Telka 2, Falasa 1, Grabowski 1, Bekier 1, Ciolak 1, Bulski, Łukaszewicz.
KS Azoty II Puławy - KU AZS UJK Kielce 26:29 (14:12)
ASPR Zawadzkie - SPR Wisła Sandomierz 33:19 (14:10)
MKS Biłgoraj - SKS Orlik Brzeg 21:30 (14:13)
MKKS Gloria Katowice - SPR Orzeł Przeworsk 33:34 (13:16)
SPR Zagłębie Sosnowiec - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 31:34 (13:13) anulowany

5. kolejka (2015-10-24/25)
KS Vive Tauron II Kielce - SKS Orlik Brzeg 35:19 (19:10)
VTIIK:
Markowski, Pytlos – Grabowski 6, Bulski 5, Telka 5, Bis 4, Czechowski 3, Bernacki 3, Łukaszewicz 3, Banaś 3, Siedlarz 2, Fąfara 1, Falasa, Bekier, Ciołak, Nowak.
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - KS Azoty II Puławy 39:32 (19:17)
SPR Orzeł Przeworsk - SPR Zagłębie Sosnowiec 27:26 (12:13) anulowany
MKS Biłgoraj - MKKS Gloria Katowice 20:39 (11:19)
SPR Wisła Sandomierz - SPR Grunwald Ruda Śląska 23:25 (11:13)
KU AZS UJK Kielce - ASPR Zawadzkie 26:30 (13:17)

6. kolejka (2015-11-07/08)
MKKS Gloria Katowice - KS Vive Tauron II Kielce 17:42 (8:20)
VTIIK: Markowski, Pytlos – Bis 9, Grdeń 6, Czechowski 5, Bekier 4, Bernacki 3, Skowron 3, Banaś 3, Bulski 2, Ciołak 2, Telka 2, Dufaj 1, Fąfara 1, Nowak 1, Kogutowicz.
KS Azoty II Puławy - ASPR Zawadzkie 18:32 (13:13)
SPR Grunwald Ruda Śląska - KU AZS UJK Kielce 31:23 (14:10)
SPR Wisła Sandomierz - SKS Orlik Brzeg 34:27 (14:17)
SPR Zagłębie Sosnowiec - MKS Biłgoraj 36:28 (16:11) anulowany
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 30:29 (15:14)

7. kolejka (2015-11-14/15)
SPR Zagłębie Sosnowiec - KS Vive Tauron II Kielce 35:35 (16:15) anulowany
VTIIK: Pytlos, Drozd – Bis 8, Banaś 6, Siedlarz 5, Ciołak 4, Falasa 4, Telka 4, Bulski 1, Fąfara 1, Bernacki 1, Łukaszewicz 1, Kogutowicz, Bekier, Czechowski.
SPR Orzeł Przeworsk - KS Azoty II Puławy 32:34 (14:20)
MKS Biłgoraj - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:35 (8:22)
SPR Wisła Sandomierz - MKKS Gloria Katowice 35:22 (17:9)
KU AZS UJK Kielce - SKS Orlik Brzeg 33:22 (17:11)
ASPR Zawadzkie - SPR Grunwald Ruda Śląska 33:24 (18:10)

8. kolejka (2015-11-21/22)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - KS Vive Tauron II Kielce 31:26 (15:13)
VTIIK: Pytlos, Drozd - Bekier 6, Telka 5, Bulski 4, Ciołak 4, Czechowski 3, Banaś 3, Bernacki 1, Kogutowicz, Siedlarz.
KS Azoty II Puławy - SPR Grunwald Ruda Śląska 22:27 (11:11)
SKS Orlik Brzeg - ASPR Zawadzkie 17:25 (10:9)
MKKS Gloria Katowice - KU AZS UJK Kielce 27:24 (16:11)
SPR Zagłębie Sosnowiec - SPR Wisła Sandomierz 32:39 (14:16) anulowany
SPR Orzeł Przeworsk - MKS Biłgoraj 30:25 (12:11)

9. kolejka (2015-11-28/29)
KS Vive Tauron II Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 30:22 (17:8)
VTIIK: Markowski, Pytlos – Kogutowicz 6, Banaś 6, Bekier 5, Bis 3, Siedlarz 3, Telka 2, Dufaj 1, Bulski 1, Czechowski 1, Bernacki 1, Skowron 1, Gajewski, Nowak, Ciołak.
MKS Biłgoraj - KS Azoty II Puławy 30:27 (16:13)
SPR Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:33 (14:14)
KU AZS UJK Kielce - SPR Zagłębie Sosnowiec 44:38 (19:21) anulowany
ASPR Zawadzkie - MKKS Gloria Katowice 40:19 (25:10)
SPR Grunwald Ruda Śląska - SKS Orlik Brzeg 31:24 (15:9)

10. kolejka (2015-12-05/06)
MKS Biłgoraj - KS Vive Tauron II Kielce 31:35 (15:18)
VTIIK: Pytlos, Drozd, Baran - Kogutowicz 12, Banaś 11, Bekier 5, Fąfara 2, Bulski 1, Czechowski 1, Siedlarz 1, Ciołak 1, Telka 1.
KS Azoty II Puławy - SKS Orlik Brzeg 36:30 (15:15)
MKKS Gloria Katowice - SPR Grunwald Ruda Śląska 23:33 (14:13)
SPR Zagłębie Sosnowiec - ASPR Zawadzkie 26:34 (14:17) anulowany
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - KU AZS UJK Kielce 34:25 (20:10)
SPR Orzeł Przeworsk - SPR Wisła Sandomierz 22:25 (14:10)

11. kolejka (2015-12-12/13)
KS Vive Tauron II Kielce - KS Azoty II Puławy 40:29 (16:14)
VTIIK: Markowski, Drozd – Czechowski 15, Banaś 6, Bis 5, Ciołak 4, Kogutowicz 3, Bernacki 2, Telka 2, Dufaj 1, Bekier 1, Łukaszewicz 1, Grdeń, Siedlarz
SPR Wisła Sandomierz - MKS Biłgoraj 36:16 (13:10)
KU AZS UJK Kielce - SPR Orzeł Przeworsk 37:24 (21:10)
ASPR Zawadzkie - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 36:26 (19:15)
SPR Grunwald Ruda Śląska - SPR Zagłębie Sosnowiec 41:32 (19:11) anulowany
SKS Orlik Brzeg - MKKS Gloria Katowice 27:26 (12:19)

12. kolejka (2016-02-06/07)
SPR Wisła Sandomierz - KS Vive Tauron II Kielce 24:34 (12:16)
VTIIK: Markowski, Drozd - Bis 11, Siedlarz 5, Telka 5, Łukaszewicz 3, Banaś 3, Falasa 2, Lasocki 2, Dufaj 2, Bernacki 1, Bulski, Kogutowicz, Bekier, Czechowski, Ciołak
KS Azoty II Puławy - MKKS Gloria Katowice 36:27 (20:12)
SKS Orlik Brzeg - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
SPR Grunwald Ruda Śląska - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:27 (7:16)
ASPR Zawadzkie - SPR Orzeł Przeworsk 34:30 (17:20)
KU AZS UJK Kielce - MKS Biłgoraj 30:20 (15:9)

13. kolejka (2016-02-13/14)
KS Vive Tauron II Kielce - KU AZS UJK Kielce 23:18 (7:9)
VTIIK: Markowski, Drozd – Bekier 4, Banaś 4, Fąfara 3, Bernacki 3, Ciołak 3, Bis 2, Kogutowicz 2, Bulski 1, Siedlarz 1, Falasa, Dufaj, Łukaszewicz, Telka
KS Azoty II Puławy - SPR Wisła Sandomierz 31:37 (14:14)
MKS Biłgoraj - ASPR Zawadzkie 26:40 (12:19)
SPR Orzeł Przeworsk - SPR Grunwald Ruda Śląska 21:29 (8:14)
SKS Orlik Brzeg - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 18:32 (11:20)
SPR Zagłębie Sosnowiec - MKKS Gloria Katowice nie odbył się

14. kolejka (2016-02-27/28)
ASPR Zawadzkie - KS Vive Tauron II Kielce 29:24 (15:13)
VTIIK: Pytlos, Markowski – Vujović 4, Kogutowicz 4, Siedlarz 4, Bis 4, Bekier 3, Ciołak 2, Falasa 1, Banaś 1, Telka 1, Dufaj, Bulski, Czechowski, Bernacki, Łukaszewicz
KS Azoty II Puławy - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
MKKS Gloria Katowice - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 22:34 (9:17)
SKS Orlik Brzeg - SPR Orzeł Przeworsk 21:27 (9:13)
SPR Grunwald Ruda Śląska - MKS Biłgoraj 47:24 (23:9)
KU AZS UJK Kielce - SPR Wisła Sandomierz 26:25 (14:12)

15. kolejka (2016-03-12/13)
KS Vive Tauron II Kielce - SPR Grunwald Ruda Śląska 34:23 (14:11)
VTIIK: Markowski, Pytlos – Siedlarz 11, Vujović 6, Bis 5, Fąfara 3, Czechowski 2, Ciołak, Łukaszewicz 2, Banaś 2, Bulski 1, Kogutowicz 1, Telka 1, Bekier, Dufaj
KU AZS UJK Kielce - KS Azoty II Puławy 38:28 (17:14)
SPR Wisła Sandomierz - ASPR Zawadzkie 17:25 (10:11)
SKS Orlik Brzeg - MKS Biłgoraj 30:21 (13:11)
SPR Orzeł Przeworsk - MKKS Gloria Katowice 30:30 (14:18)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się

16. kolejka (2016-03-19/20)
SKS Orlik Brzeg - KS Vive Tauron II Kielce 22:32 (9:16)
VTIIK: Markowski, Drozd - Banaś 7, Bulski 4, Bis 4, Vujović 3, Grdeń 3, Bernacki 3, Dufaj 2, Fąfara 2, Siedlarz 2, Nowak 2, Telka, Czechowski, Kogutowicz
KS Azoty II Puławy - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:34 (13:16)
SPR Zagłębie Sosnowiec - SPR Orzeł Przeworsk nie odbył się
MKKS Gloria Katowice - MKS Biłgoraj 21:25 (9:9)
SPR Grunwald Ruda Śląska - SPR Wisła Sandomierz 28:24 (13:12)
ASPR Zawadzkie - KU AZS UJK Kielce 35:22 (19:14)

17. kolejka (2016-04-02/03)
KS Vive Tauron II Kielce - MKKS Gloria Katowice 38:26 (21:6)
VTIIK: Markowski, Pytlos - Falasa 5, Fąfara 5, Telka 5, Grdeń 4, Bulski 3, Bekier 3, Czechowski 3, Bis 3, Banaś 3, Siedlarz 2, Skowron 1, Nowak 1, Kogutowicz, Ciołak
ASPR Zawadzkie - KS Azoty II Puławy 37:26 (17:15)
KU AZS UJK Kielce - SPR Grunwald Ruda Śląska 27:29 (17:13)
SKS Orlik Brzeg - SPR Wisła Sandomierz 23:29 (15:14)
MKS Biłgoraj - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
SPR Orzeł Przeworsk - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:29 (12:15)

18. kolejka (2016-04-09/10
KS Vive Tauron II Kielce - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
KS Azoty II Puławy - SPR Orzeł Przeworsk 28:31 (17:13)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MKS Biłgoraj 40:20 (17:9)
MKKS Gloria Katowice - SPR Wisła Sandomierz 28:29 (17:13)
SKS Orlik Brzeg - KU AZS UJK Kielce 29:40 (14:19)
SPR Grunwald Ruda Śląska - ASPR Zawadzkie 30:39 (11:16)

19. kolejka (2016-04-16/17)
KS Vive Tauron II Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 37:20 (20:10)
VTIIK: Markowski, Drozd - Vujović 8, Banaś 7, Fąfara 6, Dufaj 4, Bis 4, Siedlarz 3, Falasa 1, Kogutowicz 1, Czechowski 1, Bernacki 1, Ciołak 1, Bulski, Bekier, Nowak.
SPR Grunwald Ruda Śląska - KS Azoty II Puławy 35:23 (20:13)
ASPR Zawadzkie - SKS Orlik Brzeg 44:30 (20:10)
KU AZS UJK Kielce - MKKS Gloria Katowice 23:21 (10:9)
SPR Wisła Sandomierz - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
MKS Biłgoraj - SPR Orzeł Przeworsk 30:31 (19:19)

20. kolejka (2016-04-23/24)
SPR Orzeł Przeworsk - KS Vive Tauron II Kielce 23:32 (13:16)
VTIIK: Markowski, Drozd - Bulski 6, Vujović 6, Fąfara 4, Banaś 4, Siedlarz 3, Falasa 2, Kogutowicz 2, Bis 2, Dufaj 1, Czechowski 1, Grdeń 1, Bekier, Nowak, Ciołak
KS Azoty II Puławy - MKS Biłgoraj 37:16 (20:6)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - SPR Wisła Sandomierz 33:25 (14:12)
SPR Zagłębie Sosnowiec - KU AZS UJK Kielce nie odbył się
MKKS Gloria Katowice - ASPR Zawadzkie 27:35 (11:20)
SKS Orlik Brzeg - SPR Grunwald Ruda Śląska 22:32 (13:15)

21. kolejka (2016-05-01)
KS Vive Tauron II Kielce - MKS Biłgoraj 34:25 (16:13)
VTIIK: Drozd, Baran – Bis 7, Banaś 7, Vujović 6, Siedlarz 3, Telka 3, Bulski 2, Kogutowicz 2, Falasa 1, Dufaj 1, Skowron 1, Nowak 1, Fąfara, Ciołak
SKS Orlik Brzeg - KS Azoty II Puławy 33:36 (13:21)
SPR Grunwald Ruda Śląska - MKKS Gloria Katowice 44:20 (25:8)
ASPR Zawadzkie - SPR Zagłębie Sosnowiec nie odbył się
KU AZS UJK Kielce - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:25 (8:12)
SPR Wisła Sandomierz - SPR Orzeł Przeworsk 31:30 (13:12)

22. kolejka (2016-05-08)
KS Azoty II Puławy - KS Vive Tauron II Kielce 23:37 (10:16)
VTIIK: Markowski, Drozd – Bis 8, Siedlarz 6, Banaś 5, Vujović 4, Bulski 3, Falasa 2, Dufaj 2, Bernacki 2, Ciołak 2, Telka 2, Kogutowicz 1, Fąfara, Czechowski, Nowak
MKS Biłgoraj - SPR Wisła Sandomierz 27:32 (13:20)
SPR Orzeł Przeworsk - KU AZS UJK Kielce 31:33 (19:14)
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - ASPR Zawadzkie 33:33 (15:15)
SPR Zagłębie Sosnowiec - SPR Grunwald Ruda Śląska nie odbył się
MKKS Gloria Katowice - SKS Orlik Brzeg 30:22 (17:12)

Tabela:

    M Zw R P Zd St Zd St
1. ASPR Zawadzkie 20 18 1 1 690 496 37 3
2. KS VIVE Tauron II Kielce 20 17 0 3 662 493 34 6
3. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 16 1 3 615 517 33 7
4. SPR Grunwald Ruda Śląska 20 16 0 4 622 485 32 8
5. AZS UJK Kielce 20 11 0 9 557 534 22 18
6. SPR Wisła Sandomierz 20 9 1 10 547 562 19 21
7. SPR Orzeł Przeworsk 20 6 1 13 546 606 13 27
8. Azoty II Puławy 20 6 1 13 588 648 13 27
9. MKKS Gloria Katowice 20 3 1 16 512 637 7 33
10. SKS Orlik Brzeg 20 3 0 17 490 627 6 34
11. MKS Biłgoraj 20 2 0 18 458 682 4 36
12. SPR Zagłębie Sosnowiec wycofane z rozgrywek po I rundzie

 

Baraże I stopnia o awans do I ligi:

Żagiew Dzierżoniów - Vive Tauron II Kielce 22:25 (11:14)
VTIIK: Markowski, Drozd – Banaś 9, Vujović 7, Siedlarz 3, Bis 2, Telka 2, Dufaj 1, Ciołak 1, Bulski, Fąfara, Kogutowicz, Bernacki

Vive Tauron II Kielce – Żagiew Dzierżoniów 27:18 (14:13)
VTIIK: Markowski, Drozd – Banaś 8, Vujović 6, Dufaj 5, Bernacki 3, Bis 2, Ciołak 1, Bekier 1, Bulski 1, Nowak, Telka, Kogutowicz, Czechowski, Fąfara

Baraże II stopnia o awans do I ligi:

Vive Tauron II Kielce – Olimp Grodków 30:22 (16:12)
VTIIK: Markowski, Drozd - Vujović 9, Bis 4, Telka 4, Kogutowicz 3, Banaś 3, Bernacki 2, Siedlarz 2, Dufaj 1, Fąfara 1, Bekier 1, Ciołak

Olimp Grodków - Vive Tauron II Kielce 27:27 (9:13)
VTIIK: Drozd - Banaś 7, Vujović 3, Fąfara 3, Bis 3, Dufaj 2, Kogutowicz 2, Ciołak 2, Telka 2, Bekier 1, Bernacki 1, Siedlarz 1, Bulski, Czechowski